Tuotteet Asennus Jälleenmyyjät Yhteydenotto

> Cat 5E
> Cat 6
> LSA-Puhelin
> Mekaniikka
> Valokuitu

> XG6 - 10G

> Kiinteistö- kaapelointi

Tuotteet >> Valokuitu>> Kuitukaapeleiden tekninen esite

Häntäkuidut ja tarvikkeet

Koodi Tuote
Pakkaus
SC1M SC-häntäkuitu 62,5/125 um monimuoto OM1
1
SC1MOM3 SC-häntäkuitu 50/125 um monimuoto OM3
1
   
SC1YM SC-häntäkuitu 9/125 um yksimuoto OS1
1

Liitosjohdot

Koodi Tuote
Pakkaus
SCSC2DMOM1 SC-SC duplex 2m liitosjohto monimuoto 62,5/125 OM1
1
SCSC2DMOM2 SC-SC duplex 2m liitosjohto monimuoto 50/125 OM2
1
SCSC2DMOM3 SC-SC duplex 2m liitosjohto monimuoto 50/125 OM3
1
   
SCSC2DYOS1 SC-SC duplex 2m liitosjohto yksimuoto 9/125 OS1
1
   
LCLC2DMOM1 LC-LC duplex 2m liitosjohto monimuoto 62,5/125 OM1
1
LCLC2DMOM2 LC-LC duplex 2m liitosjohto monimuoto 50/125 OM2
1
LCLC2DMOM3 LC-LC duplex 2m liitosjohto monimuoto 50/125 OM3
1
   
LCLC2DYOS1 LC-LC duplex 2m liitosjohto yksimuoto 9/125 OS1
1
   
LCSC2DMOM1 LC-SC duplex 2m liitosjohto monimuoto 62,5/125 OM1
1
LCSC2DMOM2 LC-SC duplex 2m liitosjohto monimuoto 50/125 OM2
1
LCSC2DMOM3 LC-SC duplex 2m liitosjohto monimuoto 50/125 OM3
1
   
LCLC2DYOS1 LC-SC duplex 2m liitosjohto yksimuoto 9/125 OS1
1

Paneelit ja tarvikkeet

Koodi Tuote
Pakkaus
KRM24SC Valokuitupäätepaneeli 24 / 1 u SC-simplex aukotus
1
KRM24SCD Valokuitupäätepaneeli 24 / 1 u SC-duplex aukotus
1
KRM48SCD Valokuitupäätepaneeli 48 / 1 u SC-duplex aukotus
1
   
SCAM SC-paneeliadapteri monimuotoliittimelle
1 / 100
SCAMMD SC-paneeliadapteri duplex, monimuotoliittimelle
1 / 100
SCAY SC-Paneeliadapteri yksimuotoliittimelle
1 / 100
SCAYMD SC-paneeliadapteri duplex, yksimuotoliittimelle
1 / 100

 

Höyläämötie 7, 00380 Helsinki | Tel +358(0)9 22 44 600| Fax +38(0)9 22 430 460| myynti@kerman.fi